Kai vyksta stebuklai – puoselėjančio ryšio su vaikais kūrimas

Kai vyksta stebuklai – puoselėjančio ryšio su vaikais kūrimas

Stebuklai vyksta ne tik per Kalėdas – jie gali vykti kiekvieną dieną, ypač jei sąmoningai to siekiame. „Mūsų šeimoje jau kelias savaites vyksta tikri stebuklai“ – dalijosi viena pozityvios tėvystės grupės dalyvių. „Vaikai nesipeša, elgiasi draugiškai“, – teigė susijaudinusi mama. Bet svarbiausia, kad grupėje dalyvavusi mama pati nurimo, sustojo ir į save bei vaikų auklėjimą pradėjo žvelgti pozityviau. Dalyvavimas pozityvios tėvystės grupėje padėjo ne tik šiai dalyvei, bet ir kitoms mamoms atidžiau peržvelgti savo auklėjimo stilių, išmokti išklausyti stiprias  savo atžalų emocijas, gebėti pastebėti tinkamą vaikų elgesį ir į jį reaguoti teigiamu pastiprinimu, ne bausti,  bet mokyti naujų elgesio formų. Šios pozityvios tėvystės mokymų dalyvių patirtis siejasi su daugeliu mokslininkų tyrimų rezultatais, jog dalyvavimas tėvų grupių  susitikimuose padeda tėvams  pastebėti ir pastiprinti savo vaikų pozityvų elgesį, tėvai išmoksta vaikus tinkamai drausminti, gauna grupės  palaikymą.

O svarbiausia, anot vienos paauglės mamos, atėjo suvokimas, „kad vaikui reikalinga besąliginė meilė ir būtinas artimas ir nuoširdus kontaktas su savo vaiku“.

Džiaugiamės pirma Kauno rajono mamų grupe baigusia mokymus  ir laukiame kitų tėvų ir mamų aktyviau įsitraukiant į sąmoningos tėvystės puoselėjimą.

Daugiau informacijos apie pozityvios tėvystės mokymus tel. 8 678 70558