2018 m. vasaros renginiai

2018 m. vasaros renginiai

Paramos šeimai centras ,,Darnūs namai“ ir Kauno rajono savivaldybė kviečia Kauno rajono šeimas vasarą būti aktyviomis ir sudalyvauti šiuose renginiuose:

Birželio 10 d. – Tėčio ir vaiko žygis. Tai vienos dienos žygis skirtas gerinti tėčio ir dukros ar sūnaus tarpusavio santykius. Žinoma, nepamirštame ir mamų – mielai kviečiame žygiuoti kartu.

Birželio 13 d. 18:00 val. – Paskaita „ Vaikai, tėvai ir seneliai: kaip visiems susikalbėti?“. Paskaitą ves Teresė Nijolė Liobikienė gydytoja, socialinio darbo magistrė, socialinių mokslų daktarė, VDU socialinio darbo katedros docentė. Paskaitą numatome vesti Garliavos viešosios bibliotekos patalpose adresu Vytauto g. 21, Garliava.

Birželio 27 d. 18:00 val. – Paskaita „ Vaikai, tėvai ir seneliai: kaip visiems susikalbėti?“. Paskaitą ves Teresė Nijolė Liobikienė gydytoja, socialinio darbo magistrė, socialinių mokslų daktarė, VDU socialinio darbo katedros docentė. Paskaitą numatome vesti paramos šeimai centro ,,Darnūs namai“ patalpose adresu Lietuvių g. 22 -45, Kaunas.

Birželio 29 – liepos  1 d.-  Paauglių streso valdymo stovykla. Tai savaitgalio stovykla, skirta 13-16 m. paaugliams,  kurios metu mokysimės atpažinti stresą, sužinosime ir bandysime taikyti streso įveikimo būdus. Stovykla vyksta jaukiame, Birštono miškų apsuptame, namelyje

Liepos 5-6 d.  – Šeimos dviejų dienų išvyka su naktiniu žygiu Birštone. Šios išvykos tikslas – pajausti, išgirsti, pabandyti labiau suprasti, kurti stipresnį ryšį šeimoje. Dažnai tėčiai šeimoje mažiau praleidžia laiko su vaikais, tad šiuo žygiu labiau skatiname tėčius dalyvauti ir megzti ryšį su vaiku, tačiau mielai priimame ir mamas, kad žygio įspūdžius galėtų patirti visa šeima.  Liepos 2 dieną, visi susitiksime pasiruošti žygiui, jį aptarti, o 5-6 dienomis žygiuosime.

Liepos 13 – 15 d.-  Paauglių streso valdymo stovykla. Tai savaitgalio stovykla, skirta 13-16 m. paaugliams,  kurios metu mokysimės atpažinti stresą, sužinosime ir bandysime taikyti streso įveikimo būdus. Stovykla vyksta jaukiame, Birštono miškų apsuptame, namelyje

Liepos 28 – 29 d. – Šeimos dviejų dienų išvyka su naktiniu žygiu Birštone. Šios išvykos tikslas – pajausti, išgirsti, pabandyti labiau suprasti, kurti stipresnį ryšį šeimoje. Dažnai tėčiai šeimoje mažiau praleidžia laiko su vaikais, tad šiuo žygiu labiau skatiname tėčius dalyvauti ir megzti ryšį su vaiku, tačiau mielai priimame ir mamas, kad žygio įspūdžius galėtų patirti visa šeima.  Liepos 23 d. 18 val. , visi susitiksime pasiruošti žygiui, jį aptarti, o 28-29 dienomis žygiuosime.

Rugpjūčio 3 – 5 d –  Paauglių streso valdymo stovykla. Tai savaitgalio stovykla, skirta 13-16 m. paaugliams,  kurios metu mokysimės atpažinti stresą, sužinosime ir bandysime taikyti streso įveikimo būdus. Stovykla vyksta jaukiame, Birštono miškų apsuptame, namelyje

Rugpjūčio 18 – 19 d. – Šeimos dviejų dienų išvyka su naktiniu žygiu Birštone. Šios išvykos tikslas – pajausti, išgirsti, pabandyti labiau suprasti, kurti stipresnį ryšį šeimoje. Dažnai tėčiai šeimoje mažiau praleidžia laiko su vaikais, tad šiuo žygiu labiau skatiname tėčius dalyvauti ir megzti ryšį su vaiku, tačiau mielai priimame ir mamas, kad žygio įspūdžius galėtų patirti visa šeima.  Rugpjūčio 13 d. 18 val. , visi susitiksime pasiruošti žygiui, jį aptarti, o 18-19 dienomis žygiuosime.

Į visus renginius būtina išankstinė registracija. Visi renginiai skirti Kauno rajono šeimoms yra nemokami, jie finansuojami ES struktūrinių fondų lėšomis.

Informacija ir registracija telefonu 867870558

(skambučių laukiame darbo dienomis 09:00-17:00)

www.darnus-namai.lt