Paskaita: Kaip išgyventi savo vaikų paauglystę?

Paskaita: Kaip išgyventi savo vaikų paauglystę?

Paauglystė tai didelis pokytis ne tik vaikui bet ir jo/s tėvams, kurį nėra taip paprasta išgyventi.

Šis žmogaus raidos laikotarpis yra prilygintas kelionei jūra, kuri trunka tiek kiek trunka jūsų vaiko paauglystė.

Tikrai nėra lengva ir paprasta būti šalia ir stebėti savo vaiką besimokantį plaukti vis platesniuose gyvenimo vandenyse.. Juk 10 metų (paauglystė gali trunkti ir ilgiau) kelionės metu visko nutinka, tenka laviruoti tarp uolų, išgyventi ne vieną audrą, plaukti įvairiais sezonais, o ne tik patogiu vasaros laiku. Nėra paprasta stebėti dar neseniai mažą savo vaiką tampantį savarankišku jūreiviu, kuriam pačiam reikia išmokti prisitaikyti prie visų kelionės sąlygų. Būna išties sunku stebėti jauną žmogų suvargusį nuo jūros nepastovumo, pavargusį nuo savęs ir savo naujų vaidmenų.

Kartais taip norisi už savo vaiką tą kelionę įveikti..Bet tai juk jų kelionė, jų atradimai ir praradimai apie save ir platųjį pasaulį!

Tad kaip mes, tėvai, savo keliaujančio banguojančiu jūros vandeniu vaikui galime padėti? Kaip patiems išlaikyti emocinę ir dvasinę ramybę šiuo jų kelionės laikotarpiu? Kaip būti švyturiais rodančiais kryptį į saugų suaugystės krantą?

Kviečiame prisijungti ir kartu aptarti šias ir kitas artimas temas, kurios kyla auginant paauglystės laikotarpį išgyvenentį vaiką.

Paskaita-susitikimas ,,Kaip išgyventi savo vaikų paauglystę“, vyks  Rugsėjo 20 d. 18 val.,  Akademijos Ugnės Karvelio gimnazijoje. Susitikimą ves lekt. dr. Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė.

Reikalinga išankstinė registracija tel. 8 678 70558