Pozityvios tėvystės įgūdžių mokymosi grupė paauglius auginantiems tėvams

Pozityvios tėvystės įgūdžių mokymosi grupė paauglius auginantiems tėvams

2019 m. rugsėjo 11 d., trečiadienį, 18 val. prasidės Pozityvios tėvystės įgūdžių mokymosi grupės susitikimai paauglius auginantiems tėvams.

Susitikimai vyks nedidelėje tėvų grupėje (8-12 tėvų). Susitikę tėvai bus skatinami dalintis savo patirtimi, emocijomis bei mintimis kaip išlikti mylinčiais ir tvirtais, kaip deramai priimti besikeičiančių vaikų poreikius.
Susitikimų eigoje bus aptariami pagrindiniai paauglystės amžiaus tarpsnio pokyčiai ir kaip tėvams prie jų prisitaikyti, bus pristatomi bendravimo su paaugliu principai, tarpusavio santykio svarba ir kokybiški santykių palaikymo būdai.

• Susitikimo trukmė: 2 – 2,5 val. Viso 7 susitikimai, kartą per savaitę, trečiadieniais.
• Susitikimų vieta: Lietuvių g. 22, 45 kab., Kaunas.
• Grupę veda pozityvios tėvystės lektorė Jorūnė Vyšniauskytė – Rimkienė.

Paaugliu būti nėra lengva, tačiau nėra paprasta būti ir paauglio tėvais. Vaikas patiria milžiniškus (psichosocialinius, kūno, elgesio, tapatybės, ir kt.) pokyčius, kuriuos geriau išmanydami galime padėti savo atžalai suaugti.

Registracija 📞 867870558 arba 📨 paramaseimai@darnus-namai.lt

Paslaugos Kauno rajono šeimoms teikiamos nemokamai, jos finansuojamos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.