Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių stiprinimo stovykla 14-18 m. paaugliams

Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių stiprinimo stovykla 14-18 m. paaugliams

„Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių stiprinimo stovykla 14-18 m. paaugliams“ – toks pavadinimas, galbūt, sukelia pirmą mintį, jog bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius daugelis iš mūsų jau turi ir nėra čia ką pridėti. Tačiau net ir turint, visada galima juos tobulinti ar įgyti naujų. Būtent tai paaugliai stovyklos metu ir darė aktyviai bendraudami, mokydamiesi bendradarbiauti, atrasti savo stipriąsias puses, išgirsti kitą ir išsakyti savo nuomonę.
O ar žinote, kad, po stovyklos, ne tik spindinčios vaikų akys, bet ir Jūsų atgalinis ryšys mus šildo?
Labai norime pasidalinti mamos laiškučio ištrauka, kuri leidžia suprasti, kad einame teisingu keliu , – „ Nuoširdžiai dėkoju už stovyklą! Dukra grįžo pilna įspūdžių, labiau pasitikinti savimi, susiradusi naujų draugų ir net išmokusi virti moliūgų sriubą 😉 Puiki patirtis.“ 🥰
Ačiū Jums, kad buvote kartu.
O kas norėjote, bet nespėjote, turite paskutinę galimybę patekti į stovyklą šiais metais.
🍂🍁Kviečiame prisijungti į paskutiniąją sezono stovyklą, kuri vyks jau ateinantį savaitgalį (rugsėjo 6-8 d.), dar yra kelios laisvos vietos (‼️)

KLAUSK IR REGISTRUOKIS
📞 8678 70558 arba
📨 paramaseimai@darnus-namai.lt

Kauno rajono gyventojams paslaugos teikiamos nemokamai, jos finansuojamos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.