Išsiskyrusių asmenų paramos grupė

Išsiskyrusių asmenų paramos grupė

Kviečiame besiskiriančius, išsiskyrusius asmenis į tarpusavio paramos grupę.

Gal jautiesi „užsiciklinęs“ tose pačiose pasikartojančiose senose santykių problemose? Santykiuose darai vėl ir vėl tas pačias ir tas pačias klaidas? O gal skyrybų viesulas nubloškė žemyn, į pačią apačią? O gal tiesiog …
Išsiskyrusieji nėra atskira žmonių kategorija, kuri skiriasi nuo visų likusių žmonijos atstovų. Vienišas ar susituokęs, turintis vaikų ar bevaikis, suaugęs ar vaikas – kiekvienas žmogus pirmiausia yra individas, atskira būtybė su savo vidiniu pasauliu, išoriniu „apvalkalu“ ir su savo socialine erdve. Tačiau, užgriuvę pokyčiai, buities rūpesčiai ir pragyvenimo iššūkiai pareikalauja tiek daug energijos, kad kartais atrodo, kad nebelieka erdvės sau pačiam. Gali ilgam apimti jausmas, kad kaip asmuo esate nesvarbus, reikšmingos nebent jūsų atliekamos pareigos. Nepasitikėjimas ir nepasitenkinimas savimi, kritusi savivertė pradeda trukdyti siekti norimų pokyčių tiek asmeniniame gyvenime, tiek realizuojant save profesinėje erdvėje.
Septynių susitikimų ciklo metu, nedidelėje grupelėje (5 asm.) su panašiais sunkumais susiduriančiųjų, ne tik turėsime galimybę gauti palaikymą, supratimą, erdvę atgaliniam ryšiui, bet ir mokysimės pažinti ir priimti save, pasirūpinti savimi, rasti tinkamesnius, geresnius nei taikėte lig šiol problemų sprendimo būdus, įveikti atskirtį, planuoti ir eiti pirmyn – tapti savo gyvenimo šeimininkais.
PRIEŠ GRUPĖS SUSITIKIMUS BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA ir INDIVIUALUS POKALBIS.

REGISTRACIJA  el. p. paramaseimai@darnus-namai.lt arba tel. 8 678 70558

• Grupės pradžia – 2019 m. spalio – lapkričio mėn. (grupės pradžios data bus patikslinta užsiregistravusiems).
• Susitikimai vyks kartą per savaitę, penktadieniais, 17:30 val. (galima bus koreguoti pagal dalyvių poreikius)
• Susitikimo trukmė – apie 3 val.
• Susitikimų vieta – Lietuvių g. 22-45, Kaunas
• Grupę veda socialinė darbuotoja, grupės psichoterapeutė Diana Nefienė

„Kai mes tampame pasirengę iššūkiams, krizėms ir vargams, tik tuomet mes iki galo atsiveriame patyrimui ir realybei. Kaip nebūtų keista, būtent tuomet, nepaisant visų stresų, ne-rimo ir rūpesčių, staiga atsiveria gyvenimo pilnatvė ir mes kaip niekad aiškiai pajuntame, kad gyventi yra verta…“ (Emmy van Deurzen, 2002).

Paslaugos Kauno rajono šeimoms teikiamos nemokamai, jos finansuojamos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.