Savęs pažinimo ir bendravimo įgūdžių gerinimo grupė KOKS AŠ TARP KITŲ

Savęs pažinimo ir bendravimo įgūdžių gerinimo grupė KOKS AŠ TARP KITŲ

Prasidėjusio rudens darbams įsibėgėjant kviečiame nepamiršti pasirūpinti savimi ir savo savijauta: stabtelti, pabūti su savo jausmais ir mintimis, patirti savęs pažinimo prasmę ir naudą.

Kviečiame suaugusius asmenis į trumpalaikę savęs pažinimo ir bendravimo įgūdžių gerinimo grupę KOKS AŠ TARP KITŲ, kurioje galėsite skirti laiko savo jausmams ir mintims, pasigilinti į santykių sunkumus ir paieškoti sprendimų, kaip tuos sunkumus įveikti.

Prieš prasidedant grupei reikalingas 1 individualus pokalbis.

Registruokis jau dabar 📞 8678 70558
📨 paramaseimai@darnus-namai.lt

• Pirmas grupės susitikimas 2019 m. spalio 16 d.
• Susitikimai vyksta 1 kartą per savaitę, trečiadieniais, 18 val.
• Susitikimo trukmė 2 – 2,5 val.
• Susitikimų vieta – Lietuvių g. 22, 43 kab., Kaunas
• Grupę veda psichologė Dovilė Genutytė – Katarskienė

Grupės metu nagrinėjamos temos: atsivėrimas, atsakomybė, santykių modeliai, jausmai, pasekmės už sprendimus ir kt. Grupės metu dalyviai dalinasi savo turima gyvenimo patirtimi, mokosi išklausyti kitą, gali bandyti naujas elgesio strategijas ir gauti grįžtamąjį ryšį apie tai, kaip naujas elgesys paveikė kitus grupės narius. Ši grupė skirta norintiems geriau pažinti save tarp kitų ir gerinti savo bendravimo įgūdžius.

Paslaugos Kauno rajono šeimoms teikiamos nemokamai, jos finansuojamos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.