„Stiprus ryšys šeimoje – mažesnis pavojus tapti priklausomiems nuo skaitmeninių technologijų“

„Stiprus ryšys šeimoje – mažesnis pavojus tapti priklausomiems nuo skaitmeninių technologijų“

Kompiuteriai, planšetės, išmanieji telefonai ir kitos skaitmeninės technologijos nepaprastai palengvina mūsų gyvenimą, tačiau tuo pačiu, vis labiau suvaržo mūsų laisvę, keičia bendravimą ir laisvalaikio leidimo būdą. Neretai, jos tampa ginčių ir nesutarimų šeimoje priežastimi. Tėvai vis labiau jaučiasi sunerimę dėl vaikų praleidžiamo laiko prie ekranų, internete tykančių pavojų ir nežinios kaip elgtis, kad suvaldyti šią situaciją. Dažnam kyla klausimas, ką daryti jei mano vaikas neatsitraukia nuo ekrano? Ir kaip elgtis kai, vis gi, pavyksta, vaiką atitraukti nuo jo?

Jei ir Jums kyla šie bei kiti klausimai, kviečiame į 5 praktinių seminarų ciklą „Stiprus ryšys šeimoje – mažesnis pavojus tapti priklausomiems nuo skaitmeninių technologijų“, kuriame 5-ių susitikimų metu aptarsime:

♥ kaip galime stiprinti ryšį šeimoje;
♥ kaip geriau pažinti save ir savo vaiką;
♥ kaip elgtis skaitmeninių technologinių akivaizduoje – kiek laiko ir kokio turinio informacija būtų nekenksminga jūsų vaiko kognityvinei, socialinei ir emocinei raidai;
♥ kaip ryšys šeimoje susijęs su vaikų polinkiu į priklausomybę nuo skaitmeninių technologijų.

Šie seminarai skirti tėvams ir jų vaikams (9 m. – 13 m.). Kol tėveliai TĖVŲ GRUPĖJE gilins žinias, jų vaikai tuo pat metu VAIKŲ GRUPĖJE aktyviai dalyvaus užsiėmimuose, kuriuose dalinsis savo patirtimi bei atliks įvairias užduotis.

5 paraleliniai TĖVŲ GRUPĖS ir VAIKŲ GRUPĖS susitikimai KARTĄ PER SAVAITĘ ANTRADIENIAIS planuojami šiomis datomis (vieno susitikimo trukmė ~3 val.):

I seminaras. Lapkričio 19 d. 18 val.
II seminaras. Lapkričio 26 d. 18 val.
III seminaras. Gruodžio 3 d. 18 val.
IV seminaras. Gruodžio 10 d. 18 val.
V dienos stovyklėlė tėvų ir vaikų ryšio stiprinimui. DATA ir LAIKAS BUS SUDERINTA SU DALYVAUJANČIAIS GRUPĖJE TĖVAIS (stovyklėlės trukmė ~ 5 val.).

Seminarų ciklo vieta Lietuvių g., 22, 45 kab. ir 43 kab.

Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.