Išsiskyrusių asmenų tarpusavio paramos grupė

Išsiskyrusių asmenų tarpusavio paramos grupė

KVIEČIAME Į PARAMOS GRUPĘ IŠSISKYRUSIEMS.

Laikas negydo žaizdų, gydo mūsų požiūris į žaizdas ir dėmesingas jausmų išgyvenimas.

REGISTRACIJA 📞 867870558
arba 📨 paramaseimai@darnus-namai.lt

• Pirmasis grupės susitikimas 2020 m. sausio 24 d., penktadienį, 18 val.
• Susitikimo trukmė apie 2,5 val. Viso 7 susitikimai, vieną kartą per savaitę, penktadieniais.
• Susitikimų vieta – Raudondvario pl. 76 (2A korp. kieme), 306 kab. (3 aukšte), Kaunas
• Grupę veda lektorė Diana Nefienė.

PRIEŠ grupės susitikimą būtina IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA ir INDIVIDUALUS POKALBIS.

Skyrybos – labai didelė permaina. Sugriūna visas prieš tai kurto gyvenimo „rūmas“. Ir net pačios taikiausios skyrybos ir kai jos pasirenkamos kaip vienintelė išeitis iš prieš tai buvusių užgaulių ar smurto yra savotiška emocinė, dvasinė vagystė, netektis ir pareikalauja nemažai gebėjimų ir energijos tvarkytis su užgriuvusiais pokyčiais. Tenka atsisveikinti su daug kuo, daug ką permąstyti ir pakeisti, pradėti viską iš naujo. Svarbu tam duoti laiko ir tinkamos „erdvės“. Ne taip lengva šį kelią nueiti vienam pačiam. Kartais atsiduriame akligatviuose. Net jei atrodo, kad „viskas man gerai“, gali būti, kad tai mūsų būdas išvengti praradimo jausmų (prarasto gyvenimo, prarastų lūkesčių). Santykyje su kitais geriausiais mes galime pasitikrinti ir išgyventi savo jausmus, pažinti save.

Kviečiame jus į su panašiais sunkumais susiduriančiųjų savitarpio paramos grupę, – grupėje ne tik turėsime galimybę gauti palaikymą, supratimą, kas gi čia įvyko su manimi, erdvę atgaliniam ryšiui, bet ir mokysimės pažinti ir priimti save, pasirūpinti savimi, rasti tinkamesnius, geresnius nei taikėte lig šiol problemų sprendimo būdus, įveikti atskirtį, planuoti ir eiti pirmyn tapti savo gyvenimo šeimininku.

Kauno rajono gyventojams paslaugos teikiamos nemokamai, jos finansuojamos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.