Paramos grupė tėvams, kurių vaikai patiria elgesio ir/ar emocijų sunkumus ugdymo įstaigoje

Paramos grupė tėvams, kurių vaikai patiria elgesio ir/ar emocijų sunkumus ugdymo įstaigoje

Kviečiame į Paramos grupę tėvus, kurių vaikai patiria elgesio ir/ar emocijų sunkumus ugdymo įstaigoje.

REGISTRACIJA
el. p. paramaseimai@darnus-namai.lt
tel. 8 678 70558

• Grupės pradžia – 2020 m. vasario 12 d. (trečiadienį), 18 val.
• 7 grupės susitikimai vyks kartą per savaitę, trečiadieniais.
• Susitikimo trukmė – 2-2,5 val.
• Susitikimų vieta – Raudondvario pl. 76, (2A korpusas kieme), 302 kab. (3 aukšte), Kaunas.
• Grupę veda psichologas Juozas Šaulys

Ši paramos grupė tėvams – tai saugi bendravimo erdvė, kurioje susitinka mamos ir tėčiai su įvairiomis patirtimis bei sunkumais auginant vaikus, patiriančius elgesio ir/ar emocijų sunkumus ugdymo įstaigoje.
Ugdymo įstaiga vaikui – tai svarbi jo gyvenimo dalis. Joje vaikas beveik kasdien praleidžia daug laiko, vystydamas savo galias, kaupdamas patirtį ir žinias, reikalingas jo ateičiai. Todėl tėvams yra svarbu kiek įmanoma padėti savo vaikui gerai jaustis ugdymo įstaigoje, padėti jam įveikiant elgesio ir emocinius sunkumus, kurie daro įtaką ir visos jo šeimos gyvenimui.
Pagrindinis paramos grupės tikslas yra grupės dalyvių tarpusavio emocinis ir psichologinis palaikymas, pasidalijimas savo patirtimi įveikiant iššūkius, dalijimasis kylančiais jausmais, mintimis. Grupė padeda nelikti vieniems su savo baimėmis ir nerimu – tai ir yra svarbiausias paramos grupės privalumas. Grupėje įgyta patirtis įgalina, leidžia drąsiau jaustis kasdienybėje įveikiant iškylančius sunkumus.
Grupėje susikursime saugią aplinką, kur kiekvienas grupės dalyvis galės dalintis įvairiais savo išgyvenimais ir sunkumais auginant vaikus. Kartu, dalyvaujant psichologui, bandysime ieškoti rūpimų atsakymų ir efektyvių problemų sprendimų auginant vaikus, patiriančius elgesio ir emocijų sunkumus ugdymo įstaigoje.

Paslaugos Kauno rajono šeimoms teikiamos nemokamai, jos finansuojamos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.