Tele-terapija

Tele-terapija

Kviečiame registruotis nuotolinei psichologo konsultacijai – TELE-TERAPIJAI.
📞 8678 70558
📨 paramaseimai@darnus-namai.lt

Kuomet su psichologu negalima atvykti ir susitikti „gyvai“ į pagalbą ateina psichologinė TELE-TERAPIJA.

Kas tai? Psichologinė TELE-TERAPIJA (arba e-terapija, e-konsultavimas) – tai tikslingas psichologijos mokslu grįstas video ar tele pokalbis internetu arba telefonu tarp psichologo ir kliento, siekiant padėti klientui spręsti psichologinius sunkumus.

Panašiai, kaip Jūs bendraujate su draugais per Messenger, Skype, ZOOM ar kitas populiarias programėles, tik TELE-TERAPIJOS metu kitoje skaitmeninio įrenginio pusėje sėdi kvalifikuotas specialistas (psichologas, psichoterapeutas, žaidimo terapeutas).

Svarbus TELE-TERAPIJOS skirtumas nei bendraujant su draugais ar giminaičiais – turi būti užtikrintas didesnis saugumas privatumo ir konfidencialumo prasme.

Dažniausiai TELE-TERAPIJA naudojama sukurti ir palaikyti terapinius santykius, kai to negalima padaryti dėl geografinio atstumo arba kai nėra saugu – kaip dabar COVID’19 suvaldymui paskelbto karantino metu.

Kviečiame rūpintis savo ir savo vaikų, artimųjų psichoemocine sveikata dabartiniu nelengvu laikotarpiu – jeigu kyla klausimų dėl TELE-TERAPIJOS drąsiai klauskite nurodytais kontaktais.

Kauno rajono gyventojams paslaugos teikiamos nemokamai, jos finansuojamos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.