Paramos grupė tėvams, kurių vaikai patiria elgesio ir/ar emocijų sunkumus ugdymo įstaigoje

Paramos grupė tėvams, kurių vaikai patiria elgesio ir/ar emocijų sunkumus ugdymo įstaigoje

Kviečiame REGISTRUOTIS ir DALYVAUTI Paramos grupėje tėvus, kurių vaikai patiria elgesio ir/ar emocijų sunkumus ugdymo įstaigoje.

PRIEŠ GRUPĖS SUSITIKIMĄ REIKALINGA REGISTRACIJA INDIVIDUALIAM POKALBIUI SU GRUPĖS VADOVU
📞 867870558 📨 paramaseimai@darnus-namai.lt

• Grupės pradžia – 2020 m. spalio 7 d. (trečiadienį), 18 val.
• 7 grupės susitikimai vyks kartą per savaitę, trečiadieniais.
• Susitikimo trukmė – 2-2,5 val.
• Susitikimų vieta – Raudondvario pl. 76, (2A korpusas kieme), 306 kab. ( Grupių kambarys 3 aukšte), Kaunas.
• Grupę veda psichologas Juozas Šaulys

Ši paramos grupė tėvams – tai saugi bendravimo erdvė, kurioje susitinka mamos ir tėčiai su įvairiomis patirtimis bei sunkumais auginant vaikus, patiriančius elgesio ir/ar emocijų sunkumus ugdymo įstaigoje.

Ugdymo įstaiga vaikui – tai svarbi jo gyvenimo dalis. Joje vaikas beveik kasdien praleidžia daug laiko, vystydamas savo galias, kaupdamas patirtį ir žinias, reikalingas jo ateičiai. Todėl tėvams yra svarbu kiek įmanoma padėti savo vaikui gerai jaustis ugdymo įstaigoje, padėti jam įveikiant elgesio ir emocinius sunkumus, kurie daro įtaką ir visos jo šeimos gyvenimui.

Pagrindinis paramos grupės tikslas yra grupės dalyvių tarpusavio emocinis ir psichologinis palaikymas, pasidalijimas savo patirtimi įveikiant iššūkius, dalijimasis kylančiais jausmais, mintimis. Grupė padeda nelikti vieniems su savo baimėmis ir nerimu – tai ir yra svarbiausias paramos grupės privalumas. Grupėje įgyta patirtis įgalina, leidžia drąsiau jaustis kasdienybėje įveikiant iškylančius sunkumus.

Lankiausi grupėje, likau patenkinta ir džiaugiuosi, kad teko dalyvauti; bendraudamas supranti, kad nesi vienas – tokių vaikų yra daugiau, ir kad nereikia gėdytis, kad vaikas yra kitoks; man buvo labai malonu dalyvauti – kuo daugiau tokių susitikimų – gyvenimas ir problemos neatrodo neįveikiamos. Ačiū.“ / (jau įvykusios grupės dalyvis).

Paslaugos Kauno rajono gyventojams teikiamos nemokamai, jos finansuojamos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.