Vaikų emocijų pažinimo ir raiškos grupė

Vaikų emocijų pažinimo ir raiškos grupė

Kviečiame 10- 13 m. m. vaikus į Emocijų pažinimo ir raiškos grupę.

„Ne viską reikia apkalbėti, įvardinti, kartais pyktį pakanka tiesiog išdažyti popieriaus lapą rankomis, išmušti būgnų garsais.. Pabandom? “ – V. Oaklander –

REGISTRACIJA
el. p. paramaseimai@darnus-namai.lt
tel. 8 678 70558

  • Grupės pradžia – 2020 m. spalio 12 d. (pirmadienį), 18:15 val.
  • 7 grupės susitikimai vyks kartą per savaitę, pirmadieniais.
  • Susitikimo trukmė – 2 val.
  • Susitikimų vieta – Raudondvario pl. 76, (2A korpusas kieme), 306 kab. (Grupių kambarys 3 a.), Kaunas.
  • Grupę veda sveikatos psichologė Justė Kiudytė.

Džiaugsmas!.. ir liūdesys, pyktis ir nerimas, – visos šitos emocijos labai svarbios ir reikalingos kiekvienam sveikam dideliam ir mažesniam žmogui. Būna, kad kažkuris emocijų „kranelis“ veikia puikiai (emocijos reiškiasi konstruktyviai ir nėra slopinamos), o kažkuris stringa (veikia per stipriai, arba neveikia visai).

Ką tuomet daryti? Pasak darbo su vaikais specialistės psichoterapeutės V. Oaklander, ne viską reikia apkalbėti, įvardinti, kartais pyktį pakanka tiesiog išdažyti popieriaus lapą rankomis, išmušti būgnų garsais.. Kitaip tariant, svarbu, kad būtų erdvė, kur galima išmokti priimti visas (!) savo emocijas, jas pažinti ir/ar išreikšti, o būdai gali būti įvairūs.

Ką veiksim šioje grupėje? Susipažinę ir apsipratę nedidelėj grupelėje (7 vaikai) mokysimės geriau suprasti, išreikšti emocijas bei, per buvimą grupelėje su kitais vaikais, – gerbti savo ir kitų poreikius, mokytis bendra(darbi)auti ir.. tiesiog gerai praleisti laiką! Šitam tikslui pasitelksim kūrybines priemones, – lipdysim, piešim, muzikuosim. Mokėti groti, piešti ar kitų meninių gebėjimų – nereikia 😉

Paslaugos Kauno rajono gyventojams teikiamos nemokamai, jos finansuojamos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.