Pasitikėjimu grįstų santykių intervencijos (Trust-Based Relational Intervention®)

Pasitikėjimu grįstų santykių intervencijos (Trust-Based Relational Intervention®)

„Darnių namų“ komandos nariai baigė Tarptautinį Pasitikėjimu grįstų santykių intervencijos (Trust-Based Relational Intervention®) mokymų ciklą.
Tai buvo nuostabi patirtis – semtis tyrimais grįsta pasaulyje labai vertinama intervencija kaip dirbti su pažeidžiamais vaikais ir jų tėvais. Stiprinomės kaip kurti ryšį su vaiku, kai jo patirtis trauminė, kaip įgalinti pažeidžiamą vaiką ir kaip koreguoti elgesį skirtingais jo komunikacinio proceso etapais.
Kelionės į Vilnių metu, kur vyko dauguma mokymų teko apsilankyti ir Lietuvoje kol kas vieninteliame Terapinio ugdymo centre „Aplink“, kur atsidavusių specialistų komanda kuria ryšį ir padeda pažeistiems vaikams patirti naują puoselėjančią patirtį. Už profesionaliai perteiktą programos medžiagą nuoširdžiai dėkojame Gražinai Liutkevičei šio cento vadovei.
Tačiau taip pat norisi įgarsinti, kad šalia naujų žinių, profesinių patirčių kaip komanda patyrėme nuostabų bendrystės jausmą, kad kartu galime daugiau, kad įgydami bendrą intervencinį instrumentą galėsime kompleksiškiau matyti visą šeimą ir jai suteikti paramą!