Kaip tinkamai ir laiku su 5-10 m. vaikais kalbėtis apie lytiškumą

Kaip tinkamai ir laiku su 5-10 m. vaikais kalbėtis apie lytiškumą

Kviečiame tėvus į seminarą –
KAIP TINKAMAI IR LAIKU SU 5-10 M. VAIKAIS KALBĖTIS APIE LYTIŠKUMĄ.
REGISTRACIJA
Tel. 867870558 darbo dienomis 9-13 val.
El. paštu paramaseimai@darnus-namai.lt
VIETA: Savanorių pr. 163, Grupių kamb., Kaunas.
LAIKAS: 2022 m. rugsėjo 21 d., trečiadienį, 18 val.
Seminaro trukmė 2 val.
Ką pagalvojate išgirdę žodį „lytiškumas“?
Kaip jaučiatės sulaukę savo vaikų klausimų apie lytį? Seksą? Pornografiją?
Kokius žodžius naudojate kalbėdami lytiškumo temomis?
Vaikui besivystant, skirtinguose raidos etapuose jis/ji neišvengiamai susiduria su lytiškumo raiška. Kai kurie klausimai ar elgesys vaikui kyla natūraliai, tačiau tinkama reakcija į juos – suaugusiųjų atsakomybė.
Šeima, tėvai yra pirmieji socialinių normų, vertybių nešėjai formuojantis asmens lytiškumui vaikystėje. Tinkamai ir laiku vaikui suteikta informacija apie lytiškumą tikėtina, kad sumažins rizikas skaudžioms patirtims paauglystėje, ieškant informacijos nepatikimuose šaltiniuose, perimant žalingus stereotipus.
Seminaro lektorė Jūratė Gudliauskaitė-Godvadė, lytiškumo edukatorė, poz. tėvystės lektorė, lytiškumo temomis kalbanti su tėvais, ugdytojais, švietimo pagalbos specialistais, vaikais.
Seminaras nemokamas. Finansuojamas ES socialinio fondo lėšomis pagal įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.
Tam, kad galėtumėte dalyvauti seminare, bus paprašyta užpildyti dalyvio anketą, kurios duomenys teikiami finansuojančiai organizacijai. Visi duomenys tvarkomi vadovaujantis Duomenų apsaugos įstatymu, jie nėra perduodami tretiesiems asmenims ar naudojami komercijos tikslais. Dėkojame už supratingumą.
Iki susitikimo!