Organizacija

Pradžia / Apie mus / Organizacija

Tai nevyriausybinė organizacija, kuri siekia, šeimos ir visuomenės socialinės gerovės plėtojant ir įgyvendinant socialinio darbo su asmenimis, šeimomis, grupėmis ir bendruomenėmis praktiką.

Paramos šeimai centras „Darnūs namai“ teikia kompleksines paslaugas šeimoms ir vaikams: psichosocialinę pagalbą vaikams ir tėvams; konsultuoja poras, šeimas, lavina pozityvios tėvystės įgūdžius, veda savitarpio paramos grupes.

Profesionali tarpdisciplininė specialistų komanda teikia kompleksines paslaugas vaikams, netekusiems tėvų globos, nepilnametėms motinoms, socialinės rizikos vaikams ir suaugusiems asmenims, vaikams iš socialinės rizikos šeimų, suaugusiems asmenims ir vaikams su negalia, vaikams turintiems elgesio, emocijų, psichikos sutrikimų, priklausomiems nuo psichoaktyviųjų medžiagų asmenims, siekiant padėti integruotis į visuomenę.

Paramos šeimai centro specialistų komandą sudaro profesionalūs socialiniai darbuotojai, psichologai bei pedagogai, turintys ilgametę patirtį dirbant su vaikais ir šeima.

Mes siekiame padėti šeimoms atrasti ir skleisti darną namuose!