Specialistai

Pradžia / Apie mus / Specialistai
Daiva Matulevičiūtė

Daiva Matulevičiūtė

Su kolege įkūrėme Paramos šeimai centrą „Darnūs namai“, nes siekiame vidinės darnos, kuomet mintys, jausmai ir darbai neprieštarauja vieni kitiems bei norime padėti žmonėms kurti savo darnius namus ir būti juose laimingiems. Juk vos nuo vienos žvakės galima uždegti daugybę ir tai nesumažins žvakės liepsnos. Laimė nemažėja, kai ja dalinamės.
Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė

Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė

Dirbu su vaikais, paaugliais ir šeimomis. Šiuo metu daugiausiai dėmesio skiriu pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimo grupių tėvams, auginantiems skirtingo amžiaus vaikus, taip pat vaikus su įvairiomis negaliomis
Rasa Vėjelytė

Rasa Vėjelytė

Savo pašaukimą dirbti su žmonėmis suvokiau jau paauglystėje. Supratau, kad noriu dirbti su asmenimis, turinčiais proto negalią. Nuo šio suvokimo prasidėjo mano kelionė. Savanorystės ir darbo patirtis šioje srityje tęsiasi jau 6 metai.
Dalia Bloznelienė

Dalia Bloznelienė

Ilgus metus dirbdama šį darbą suprantu, kad su kaupu išsipildė mano palinkėjimas sau, duotas per išleistuves, baigus vidurinę mokyklą: „dirbti tarp žmonių ir žmonėms“.
Dalia Guzaitienė

Dalia Guzaitienė

Esu psichologė-psichoterapeutė ir žaidimo terapeutė. Mano darbas yra geriausias pasaulyje: daug kuriame, žaidžiame, tad kartu su vaikais bei jų tėveliais/globėjais patiriame nepakartojamų akimirkų, kurios gydo, įkvepia, augina.
Danguolė Zalepūgienė

Danguolė Zalepūgienė

Esu pasaulio gyventoja, o ne stebėtoja. Nuo 2003 m. esu tarptautinio judėjimo „Sutuoktinių susitikimai“ savanorė, Šeimų universiteto moderatorė
Andrius Katarskis

Andrius Katarskis

Esu psichologas - psichoterapeutas. Dirbdamas su jaunimu džiaugiuosi, kai galiu tapti pirmų bandymų liudininku.