Specialistai

Pradžia / Apie mus / Specialistai
Lina Jasėnienė

Lina Jasėnienė

Pamatyti, išgirsti, suprasti, išbūti ir eiti- ryšyje ir santykyje mes būna sužeisti, todėl per santykį mes gyjame. Baigiau psichologijos bakalauro, sveikatos psichologijos magistro studijas, esu geštalto psichoterapijos praktikė. Dirbu su vaikais (netrumpa patirtis dirbant su turinčiais autizmo spektro sutrikimą, raidos sutrikimus), paaugliais, suaugusiais, poromis.
Daiva Matulevičiūtė

Daiva Matulevičiūtė

Su kolege įkūrėme Paramos šeimai centrą „Darnūs namai“, nes siekiame vidinės darnos, kuomet mintys, jausmai ir darbai neprieštarauja vieni kitiems bei norime padėti žmonėms kurti savo darnius namus ir būti juose laimingiems. Juk vos nuo vienos žvakės galima uždegti daugybę ir tai nesumažins žvakės liepsnos. Laimė nemažėja, kai ja dalinamės.
Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė

Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė

Dirbu su vaikais, paaugliais ir šeimomis. Šiuo metu daugiausiai dėmesio skiriu pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimo grupių tėvams, auginantiems skirtingo amžiaus vaikus, taip pat vaikus su įvairiomis negaliomis
Rasa Vėjelytė

Rasa Vėjelytė

Savo pašaukimą dirbti su žmonėmis suvokiau jau paauglystėje.  Pasirinkau Socialinės edukologijos bakalauro ir Socialinio darbo magistro  studijas, kurios  įnešė į mano gyvenimą nuostabių spalvų ir atskleidė darbo su grupėmis grožį.
Dalia Bloznelienė

Dalia Bloznelienė

Ilgus metus dirbdama šį darbą suprantu, kad su kaupu išsipildė mano palinkėjimas sau, duotas per išleistuves, baigus vidurinę mokyklą: „dirbti tarp žmonių ir žmonėms“.
Danguolė Zalepūgienė

Danguolė Zalepūgienė

Esu pasaulio gyventoja, o ne stebėtoja. Nuo 2003 m. esu tarptautinio judėjimo „Sutuoktinių susitikimai“ savanorė, Šeimų universiteto moderatorė
Laima Abromaitienė

Laima Abromaitienė

Esu mediatorė. Man įdomūs žmonės ir tai, kaip jie kuria tarpusavio santykį – šeimoje, darbe, bendruomenėje... Ilgametė supervizorės bei dėstytojos patirtis leido įsitikinti, kad tiesus, atviras, nuoširdus santykis yra didelė vertybė ir pokyčio jėga. Mediacija taip pat yra būdas pakviesti bendrauti be pykčio, vardan bendro susitarimo, ieškoti daugiau taikos gyvenime.