Specialistai

Pradžia / Apie mus / Specialistai
Daiva Matulevičiūtė

Daiva Matulevičiūtė

Su kolege įkūrėme Paramos šeimai centrą „Darnūs namai“, nes siekiame vidinės darnos, kuomet mintys, jausmai ir darbai neprieštarauja vieni kitiems bei norime padėti žmonėms kurti savo darnius namus ir būti juose laimingiems. Juk vos nuo vienos žvakės galima uždegti daugybę ir tai nesumažins žvakės liepsnos. Laimė nemažėja, kai ja dalinamės.
Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė

Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė

Dirbu su vaikais, paaugliais ir šeimomis. Šiuo metu daugiausiai dėmesio skiriu pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimo grupių tėvams, auginantiems skirtingo amžiaus vaikus, taip pat vaikus su įvairiomis negaliomis
Rasa Vėjelytė

Rasa Vėjelytė

Savo pašaukimą dirbti su žmonėmis suvokiau jau paauglystėje. Supratau, kad noriu dirbti su asmenimis, turinčiais proto negalią. Nuo šio suvokimo prasidėjo mano kelionė. Savanorystės ir darbo patirtis šioje srityje tęsiasi jau 6 metai.
Dalia Bloznelienė

Dalia Bloznelienė

Ilgus metus dirbdama šį darbą suprantu, kad su kaupu išsipildė mano palinkėjimas sau, duotas per išleistuves, baigus vidurinę mokyklą: „dirbti tarp žmonių ir žmonėms“.
Dalia Guzaitienė

Dalia Guzaitienė

Esu psichologė-psichoterapeutė ir žaidimo terapeutė. Mano darbas yra geriausias pasaulyje: daug kuriame, žaidžiame, tad kartu su vaikais bei jų tėveliais/globėjais patiriame nepakartojamų akimirkų, kurios gydo, įkvepia, augina.
Danguolė Zalepūgienė

Danguolė Zalepūgienė

Esu pasaulio gyventoja, o ne stebėtoja. Nuo 2003 m. esu tarptautinio judėjimo „Sutuoktinių susitikimai“ savanorė, Šeimų universiteto moderatorė
Juozas Šaulys

Juozas Šaulys

Esu psichologas – baigiau Psichologijos bakalauro ir Sveikatos psichologijos magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete. Podiplominėse studijose mokiausi Geštalto psichoterapiją Kauno Geštalto studijų centre ir baigiau Individualios geštalto terapijos, Poros ir šeimos geštalto terapijos bei Grupinės geštalto terapijos programas.
Laima Abromaitienė

Laima Abromaitienė

Esu mediatorė. Man įdomūs žmonės ir tai, kaip jie kuria tarpusavio santykį – šeimoje, darbe, bendruomenėje... Ilgametė supervizorės bei dėstytojos patirtis leido įsitikinti, kad tiesus, atviras, nuoširdus santykis yra didelė vertybė ir pokyčio jėga. Mediacija taip pat yra būdas pakviesti bendrauti be pykčio, vardan bendro susitarimo, ieškoti daugiau taikos gyvenime.