Danguolė Zalepūgienė

Esu mokytoja ir pedagogikos konsultantė. Baigiau taikomosios dailės mokyklą (1993 m.), vėliau baigiau istorijos bakalauro (2000 m.) ir  teisės magistro (2008 m.) studijas.  Dirbau istorijos mokytoja ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Džiaugiuosi, kad galiu dirbti švietimo srityje. Savo širdies polinkį papildžiau įgauta patirtimi bei savišvieta.   Nuo 2010 m. teikiu konsultacijas, skaitau seminarus mokytojams.

Kaip niekada anksčiau jaučiuosi pasitikinti ir galinti savo gebėjimais pasidalinti su vaikais, jaunuoliais bei jų tėvais. Padedu mokytis surasdama geriausius būdus skirtingiems vaikams, augusiems skirtingose šeimose.

Esu pasaulio gyventoja, o ne stebėtoja. Nuo 2003 m. esu tarptautinio judėjimo „Sutuoktinių susitikimai“ savanorė, Šeimų universiteto moderatorė.

Be savo mėgstamo darbo, būnu laiminga kai savaitgalio rytais galiu skaityti, kai lankausi kine, teatre, parodose, istorinėse, architektūrinėse ekskursijose. Būnu laiminga, kai kalbuosi su draugais, ypač draugėmis, kai būnu su savo artimaisiais, kai mokausi, kai planuoju keliones, kai grįžtu ir vėl planuoju. Dar būnu laiminga, kai susikuriu rutiną ir man pavyksta jos laikytis.

Man patinka šias laimes susidėti į gyvenimo vežimą ir dalintis jomis.