Rasa Babilienė

Esu socialinė darbuotoja projekte ,,Kauno rajono bendruomeniniai šeimos namai“, vedu pozityvios tėvystės mokymus-grupes tėvams, auginantiems ikimokyklinio amžiaus vaikus bei tėvams, kurie augina vaikus iki 11 metų.
Noras dirbti socialinėje srityje, kuriant santykį su kitu žmogumi, mane lydėjo jau nuo paauglystės. Studijos VDU suteikė galimybę į socialinio darbuotojo profesiją pažvelgti pirmiausiai per asmeninę patirtį, tokių būdu skatino kiekvieną sutiktą žmogų priimti kaip unikalų, tokį kuris pagal savo gebėjimus, vertybes bei nuostatas kuria savo gyvenimo istoriją. Savo profesinę veiklą pradėjau nuo 2012 metų dirbdama su sutrikusio intelekto asmenimis bei jų artimaisiais, dirbau vaikų dienos centre, šiuo metu pagrindinė profesinė sritis, tai darbas su šeimomis. Be individualaus santykio su žmogumi kūrimo, ypatingai mane žavi darbas su žmonėmis grupėje, tai man suteikia pozityvių emocijų, skatina tobulėti bei augina mane kaip asmenybę.
Na, o ne profesinėje srityje, turiu kitą nuostabiausią bei atsakingiausią darbą – esu mama. Pagrindinis šio darbo įrankis yra santykio kūrimas, kuris visapusiškai augina ir mane. Laisvalaikiu mėgstu bendravimą su artimaisiais, vakaro filmus su šeima, pasivaikščiojimus gamtoje, išvykas prie jūros.