EnglishLithuanian

Daiva Matulevičiūtė

Esu socialinė darbuotoja, 1996 metais baigusi Vytauto Didžiojo universitete Socialinio darbo magistrantūros studijas. Manau, kad būdama socialine darbuotoja galiu atrasti save, pažinti kitus žmones, perprasti jų elgesį ir jo motyvus, patirti dalijimosi ir bendravimo džiaugsmą. Jau dvidešimt metų dirbu socialinį darbą su globėjų ir įtėvių šeimomis bei tėvų globos netekusiais vaikais, vedu seminarus ir mokymus ne tik tėvams, bet specialistams. Nuolat siekiu mokytis, manau, kad labai daug galima išmokti iš žmonių, kuriuos man atsiunčia gyvenimas.

Su kolege įkūrėme Paramos šeimai centrą „Darnūs namai“, nes siekiame vidinės darnos, kuomet mintys, jausmai ir darbai neprieštarauja vieni kitiems bei norime padėti žmonėms kurti savo darnius namus ir būti juose laimingiems. Juk vos nuo vienos žvakės galima uždegti daugybę ir tai nesumažins žvakės liepsnos. Laimė nemažėja, kai ja dalinamės.

Laisvalaikiu mėgstu skaityti, būti gamtoje, keliauti, piešti. Geriausiai pailsiu savo senelių sodyboje Dzūkijoje, kurioje užaugau.