EnglishLithuanian

Apie organizaciją

Darnūs namai

DARNŪS NAMAI yra nevyriausybinė organizacija siekianti  šeimos ir visuomenės socialinės gerovės.

Teikiame paslaugas vaikams ir šeimoms, susiduriančioms su įvairiais sunkumais. Rengiame mokymus su vaikais ir šeimomis dirbantiems specialistams: socialiniams darbuotojams, psichologams, pedagogams, atvejo vadybininkams, vaiko teisių apsaugos specialistams ir kt.

DARNŪS NAMAI prisideda prie Jūsų šeimos psichologinės gerovės kūrimo bei stiprinimo. 

 Tikslas teikti profesionalias kompleksines paslaugas šeimoms ir vaikams stiprinant kiekvienos šeimos psichologinę bei emocinę gerovę.

 Misija Siekti šeimos ir visuomenės gerovės teikiant komplesines paslaugas šeimoms ir vaikams. Padėti integruotis į visuomėnę asmenims, patiriantiems atskirtį.

MŪSŲ SIEKIS – KURTI SAVO IR KIEKVIENO DARNIUS NAMUS IR BŪTI JUOSE LAIMINGIEMS!

Vizija DARNŪS NAMAI – KURIANTIEMS DARNIUS SANTYKIUS.

Vertybės- PAGARBA kievienam žmogui, PROFESIONALUMAS, EMPATIJA, KOMANDINIS darbas, LANKSTUMAS.

Mūsų komanda

Profesionali tarpdisciplininė specialistų komanda teikia kompleksines paslaugas šeimoms ir vaikams susiduriantiems  su sunkumais dėl tarpusavio santykių , skyrybų, vaiko elgesio ir emocijų sutrikimų, priklausomybės nuo psichoaktyviųjų medžiagų ar nuo ekranų.

Paramos šeimai centro specialistų komandą sudaro profesionalūs socialiniai darbuotojai, psichologai bei pedagogai, turintys ilgametę patirtį dirbant su vaikais ir šeima. Mes siekiame padėti šeimoms atrasti ir skleisti darną namuose!

Lina Jasėnienė
Pamatyti, išgirsti, suprasti, išbūti ir eiti- ryšyje ir santykyje mes būna sužeisti, todėl per santykį mes gyjame. Baigiau psichologijos bakalauro, sveikatos psichologijos magistro studijas, esu geštalto psichoterapijos praktikė. 
Daiva Matulevičiūtė
Su kolege įkūrėme Paramos šeimai centrą „Darnūs namai“, nes siekiame vidinės darnos, kuomet mintys, jausmai ir darbai neprieštarauja vieni kitiems bei norime padėti žmonėms kurti savo darnius namus ir būti juose laimingiems.
Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė
Dirbu su vaikais, paaugliais ir šeimomis. Šiuo metu daugiausiai dėmesio skiriu pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimo grupių tėvams, auginantiems skirtingo amžiaus vaikus, taip pat vaikus su įvairiomis negaliomis.
Rasa Vėjelytė
Esu baigusi Socialinės edukologijos bakalauro ir Socialinio darbo magistro  studijas, kurios  įnešė į mano gyvenimą nuostabių spalvų ir atskleidė darbo su žmonėmis grožį.
Danguolė Zalepūgienė

Esu pasaulio gyventoja, o ne stebėtoja. Nuo 2003 m. esu tarptautinio judėjimo „Sutuoktinių susitikimai“ savanorė, Šeimų universiteto moderatorė

Laima Abromaitienė
Esu mediatorė. Man įdomūs žmonės ir tai, kaip jie kuria tarpusavio santykį – šeimoje, darbe, bendruomenėje… Ilgametė supervizorės bei dėstytojos patirtis leido įsitikinti, kad tiesus, atviras, nuoširdus santykis yra didelė vertybė ir pokyčio jėga. 
Jurgita Andriekienė
Apibūdinčiau save kaip keliautoją gyvenimu ir ieškančią kiekviename gyvenimo momente paslėpto
grožio ir prasmės.

Diana Nefienė

Esu grupių terapeutė, analitikė, socialinė darbuotoja, mama…

Gyvenimas yra kelionė, o terapija tai ir kelionė ir susitikimas su savimi. Grupinė terapija gal labiau žinoma iš filmų – kai visi sėdi ratu ir dalinasi savo problemomis. Pasirodo, ji aktyviai naudojama ir Lietuvoje, ir turi daug privalumų.

Agnė Tarbejevaitė 

Esu psichologė, dviejų vaikų mama, savo profesijos 13 metų daugiausia dirbanti su vaikais, tėvais, pedagogais.

Savo karjeros pradžioje daug domėjausi meno terapija, jos metodais psichologiniame konsultavime, vedžiau grupes, taikydama meno terapijos metodus.

Joana Cironkaitė

Ankstyvojo ugdymo programos Augu drąsiai  autorė ir lektorė, sertifikuota neuroedukatorė, kvalifikuota dailės terapijos praktikė.