Darnūs namai
DARNŪS NAMAI yra nevyriausybinė organizacija siekianti šeimos ir visuomenės socialinės gerovės.
Teikiame paslaugas vaikams ir šeimoms, susiduriančioms su įvairiais sunkumais. Rengiame mokymus su vaikais ir šeimomis dirbantiems specialistams: socialiniams darbuotojams, psichologams, pedagogams, atvejo vadybininkams, vaiko teisių apsaugos specialistams ir kt.
DARNŪS NAMAI prisideda prie Jūsų šeimos psichologinės gerovės kūrimo bei stiprinimo.
Tikslas teikti profesionalias kompleksines paslaugas šeimoms ir vaikams stiprinant kiekvienos šeimos psichologinę bei emocinę gerovę.
Misija Siekti šeimos ir visuomenės gerovės teikiant komplesines paslaugas šeimoms ir vaikams. Padėti integruotis į visuomėnę asmenims, patiriantiems atskirtį.
MŪSŲ SIEKIS – KURTI SAVO IR KIEKVIENO DARNIUS NAMUS IR BŪTI JUOSE LAIMINGIEMS!
Vizija DARNŪS NAMAI – KURIANTIEMS DARNIUS SANTYKIUS.
Vertybės- PAGARBA kievienam žmogui, PROFESIONALUMAS, EMPATIJA, KOMANDINIS darbas, LANKSTUMAS.
Mūsų komanda
Profesionali tarpdisciplininė specialistų komanda teikia kompleksines paslaugas šeimoms ir vaikams susiduriantiems su sunkumais dėl tarpusavio santykių , skyrybų, vaiko elgesio ir emocijų sutrikimų, priklausomybės nuo psichoaktyviųjų medžiagų ar nuo ekranų.
Paramos šeimai centro specialistų komandą sudaro profesionalūs socialiniai darbuotojai, psichologai, psichoterapeutai bei pedagogai, turintys ilgametę patirtį dirbant su vaikais, paaugliais ir šeima. Mes siekiame padėti šeimoms atrasti ir skleisti darną namuose!
Lina Jasėnienė
Daiva Matulevičiūtė
Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė
Rasa Vėjelytė
Danguolė Zalepūgienė
Esu pasaulio gyventoja, o ne stebėtoja. Nuo 2003 m. esu tarptautinio judėjimo „Sutuoktinių susitikimai“ savanorė, Šeimų universiteto moderatorė
Laima Abromaitienė
Jurgita Andriekienė
grožio ir prasmės.
Diana Nefienė
Esu grupių terapeutė, analitikė, socialinė darbuotoja, mama…
Gyvenimas yra kelionė, o terapija tai ir kelionė ir susitikimas su savimi. Grupinė terapija gal labiau žinoma iš filmų – kai visi sėdi ratu ir dalinasi savo problemomis. Pasirodo, ji aktyviai naudojama ir Lietuvoje, ir turi daug privalumų.
Agnė Tarbejevaitė
Esu psichologė, dviejų vaikų mama, savo profesijos 13 metų daugiausia dirbanti su vaikais, tėvais, pedagogais.
Savo karjeros pradžioje daug domėjausi meno terapija, jos metodais psichologiniame konsultavime, vedžiau grupes, taikydama meno terapijos metodus.
Joana Cironkaitė
Ankstyvojo ugdymo programos Augu drąsiai autorė ir lektorė, sertifikuota neuroedukatorė, kvalifikuota dailės terapijos praktikė.