EnglishLithuanian

Jurgita Andriekienė

Apibūdinčiau save kaip keliautoją gyvenimu ir ieškančią kiekviename gyvenimo momente paslėpto grožio ir prasmės.

Visada nuo vaikystės žinojau, kad kokiu nors būdu noriu tarnauti žmogui. Taip gimė idėja įgyti  socialinio darbuotojo specialybę.  Socialinį darbą studijavau Klaipėdos universitete. Studijų metu turėjau daug puikių praktikos vietų, kuriose galėjau labiau atskleisti save kaip asmenybę ir pažinti skirtingas socialinio darbo sritis.

Baigusi socialinio darbo bakalauro studijas ieškojau, kur galėčiau pratęsti savo profesinę kelionę. Taip pradėjau dirbti su intelekto negalią turinčiais suaugusiais žmonėmis neįgaliųjų dienos centre ,,Korys’’. Turėjau galimybę pažinti žmones, kurie mato pasaulį kitaip. Žmonės su negalia – geriausi mokytojai ir mūsų visuomenės atspindžiai. Po aštuonerių metu darbo supratau, kad laikas atsitraukti ir keisti darbo sritį.

Šiuo metu dirbu socialine darbuotoja VŠĮ “Darnūs namai”. Vieno langelio principu konsultuoju ir nukreipiu asmenis į jiems reikalingas  psichosocialines paslaugas.

Gyvenime man svarbu, kad kiekvienas mano atliekamas veiksmas džiugintų visų pirma mane pačią, tuomet džiaugiasi ir visi aplink esantys.  Mano laikas sau tai – pasivaikščiojimai gamtoje, knygų skaitymas.

Moto kuriuo vadovaujuosi gyvenime: ,,Kaskart, kai pasikeičia jūsų mąstymas, pasikeičia ir jūsų pasaulis”. (Byron Katie) 

Jurgita Andriekienė