EnglishLithuanian

Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė

Didžiuojuosi, kad patekau į grupę, kurioje profesionalūs dėstytojai, atvykę iš JAV ir viso pasaulio rengė pirmuosius socialinius darbuotojus šalyje. Šios studijos įkvėpė drąsiai eiti profesiniu keliu remiantis bendražmogiškomis vertybėmis. Per daugiau nei dvidešimt metų socialinio darbo visada stengiausi, kad darbe mane lydėtų naujausi socialinio darbo metodai, tyrimais pagrįstos žinios, dėl šios priežasties tapau tyrinėjančia praktike ir Vytauto Didžiojo universiteto mokslininke, atliekančia tyrimus praktikos lauke, kuriame dirbu.

Esu besimokanti, sutikusi kiekvieną  žmogų – noriu jį pažinti, suprasti kuo jis gyvena ir dar kartą suprantu kiekvieno unikalų vaidmenį šiame pasaulyje.

Dirbu su vaikais, paaugliais ir šeimomis. Šiuo metu daugiausiai dėmesio skiriu pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimo grupių tėvams, auginantiems skirtingo amžiaus vaikus, taip pat vaikus su įvairiomis negaliomis. Tenka darbuotis su mokyklos bendruomene – mokytojais, klasių auklėtojais ir tėvais siekiant padėti vaikui mokykloje būti laimingam ir motyvuotam.

Mano pomėgiai: buvimas gamtoje, vaistažolių rinkimas, gyvenimo tyrinėjimas.

Gyvenime man padeda įgimtas tikėjimas Gėriu ir tuo, kad kiekvienas žmogus yra Dievo dovana sau ir pasauliui.