EnglishLithuanian

Laima Abromaitienė

Man įdomūs žmonės ir tai, kaip jie kuria tarpusavio santykį – šeimoje, darbe, bendruomenėje. Ilgametė supervizorės bei dėstytojos patirtis leido įsitikinti, kad tiesus, atviras, nuoširdus santykis yra didelė vertybė ir pokyčio jėga. Mediacija taip pat yra būdas pakviesti bendrauti be pykčio, vardan bendro susitarimo, ieškoti daugiau taikos gyvenime.

Daugiau nei 20 metų dėstytojos darbo universitete suteikė galimybę tobulėti, mokyti ir mokytis, tirti, atrasti ir visu tuo dalintis. Temos, kurios rūpi nuolat: sudėtingas elgesys ir galimybė jį pakeisti (patyčios, smurtas, delinkvencija, mobingas), profesinis perdegimas – kaip išlikti profesionalu nesudegant.

Supervizija – kita man labai svarbi veikla. Joje esu 15 metų, dirbu individualiai bei su įvairiomis klientų grupėmis bei komandomis. Tikiu, kad supervizija padeda kurti naują darbo kultūrą, grindžiamą lygiaverčiu, skaidriu santykiu. Esu Lietuvos profesinių santykių konsultantų asociacijos (LPSKA) narė.

Savanoriauju „Pagalbos moterims linijoje“.
Pomėgiai: viskas, kas susiję su vandeniu: jūra, plaukimas, baidarės, irklentės. Nes vanduo – tai gyvybė, judėjimas, jėga, skaidrumas, atspindžiai.