EnglishLithuanian

Rasa Vėjelytė

Savo pašaukimą dirbti su žmonėmis suvokiau jau paauglystėje.  Pasirinkau Socialinės edukologijos bakalauro ir Socialinio darbo magistro  studijas, kurios  įnešė į mano gyvenimą nuostabių spalvų ir atskleidė darbo su grupėmis grožį. Mano kelionė prasidėjo nuo darbo su žmonėmis turinčiais intelekto negalią, toliau sekė darbas su paaugliais, streso valdymo grupės paaugliams bei suaugusiems, bendravimo bendradarbiavimo įgūdžių stiprinimo grupės paaugliams, mokymų vedimas specialistams, kurie dirba su vaikais turinčiais negalią, darbas su šeima. Kompetencijas nuolat lavinu dalyvaudama įvairiose veiklose ir mokymuose:

  • Esu Nacionalinės socialino darbo su grupe (NSDGA) Tarybos narė. NSDGA taip pat priklauso tarptautinei organizacijai IASWG.
  • Esu Multidimensinės šeimos terapijos koordinatorė Kauno regione.
  • Išrinkta Lietuvos atstove 21-oje ASEF vasaros stovykloje ,,Youth with Disabilities: Shaping Inclusive ASEM societies”, Autralija, Naujoji Zelandija
  • Baigusi V. Satir modelio mokymus
  • Baigusi prevencinę Trampolino programą vaikams, kurie auga priklausomybėmis sergančioje šeimoje
  • Baigusi TBRI (Pasitikėjimu grįstų santykių intervencija) mokymus

Kompetencijas stiprina ne tik formalūs, bet ir neformalūs užsiėmimai, kurie ugdo ir stiprina žmogiškasias vertybes  Augu užsiimdama su žirgais, būdama gamtoje, skaitydama saviugdos knygas ir priimdama įvairias patirtis, kurias siūlo gyvenimas. To siekti padeda teiginiai, kuriais vadovaujuosi: ,,nebijok, kad tavo gyvenimas pasibaigs, baiminkis, kad jis taip ir neprasidės“, taigi stengiuosi ne tik pati gyventi, bet ir įkvėpti kitus gyvenimui.