EnglishLithuanian

Vaikai kilę iš dangaus

“Vaikai kilę iš dangaus“- knyga apie vaikų auklėjimą, kurią parašė filosofijos mokslų daktaras, psichologas Džonas Grėjus.

Ši knyga – praktinis vaikų auklėjimo vadovas, padėsiantis bet kokio amžiaus vaikų tėvams tapti geriausiais savo vaikų auklėtojais. Būti tėvais sunku, tačiau, kai visi žinome, tai pats dėkingiausias darbas, kurio vaisiais galėsime džiaugtis ateityje.

Vaikų auklėjimas – iššūkis, tačiau pozityvus auklėjimas tampa dar didesniu iššūkiu tėvams. Nors iš pradžių jis reikalauja daugiau laiko ir pastangų, bet yra vertas šių pastangų: ilgainiui tampa ne tik lengviau rasti bendrą kalbą su vaiku, bet ir geriau pasirengti kiekvienam vaiko raidos tarpsniui. Taikydami pozityvaus auklėjimo būdus, siūlomus Džono Grėjaus, imsite labiau pasitikėti savimi, pastebėsite, kad vaikui duodate tai, ko jam reikia.

Kuo gi remiasi ši praktinė auklėjimo filosofija? Autorius siūlo laikytis penkių svarbiausių principų;

  1. Gali būti kitoks negu visi.
  2. Gali klysti.
  3. Gali rodyti neigiamas emocijas.
  4. Gali daug norėti.
  5. Gali prieštarauti, bet nepamiršk, kad mama ir tėtis yra šeimininkai.

Tačiau svarbiausia nepamiršti, kad vaikai kilę iš dangaus. Viską, ko reikia asmenybei augti, jie jau turi. Jūsų kaip tėvų užduotis –padėti atsiskleisti jų asmenybei. Naudodamiesi šiais piencipais ir pozityviais auklėjimo metodais, imsite pasitikėti savimi, žinosite, jog, jūsų padedami, vaikais susikurs tokį gyvenimą, koks jiems skirtas.
Tad, tegul ši knyga palengvina jūsų kelią, padeda užauginti vaikus savimi pasitikinčiais, paslaugiais, sėkmingais ir jautriais žmonėmis.