EnglishLithuanian

Baigėsi dar viena pozityvios tėvystės grupė

8 susitikimai po 2 valandas dėl geresnio santykio su savo vaiku. Tai daug ar mažai?👩‍👩‍👧‍👦

Visi šių tėvystės įgūdžių programos ikimokyklinio amžiaus vaikų tėčiai ir mamos patvirtino, kad tai tik pradžia ir postūmis gilintis į savo ir vaiko santykius dar labiau.

Keletas atsiliepimų:

👩‍🦰Mama: Šiuose patirtiniuose užsiėmimuose lietėmės prie vaiko vardo temos, gilinomės į vaiko raidos subtilybes ir ką mes kaip tėvai galime atliepti augančio vaiko poreikiuose.

🧔‍♂️Tėtis: man patiko, kad ne tik teorijų klausėmės, bet kiekvienai teorijai buvo parenkamas poveikis vizualinis pratimas ar užduotis, kurių metu per savo asmeninę patirtį galėdavai suprasti, kas yra svarbu šioje vaiko auginimo teorijoje, kodėl jo elgesys toks. Kas čia vyksta, kad vaikas manęs neklauso? Ar tai tikrai jo kaprizas, o gal mano ribų nebuvimas jo netinkamam elgesiui?

👱‍♀️Mama: Labiausiai įsiminė savivokos ir savireguliacijos tema. Supratau, kad man pačiai dar daug kas neaišku savyje, tai kaip aš to galiu išmokyti savo vaiką? Priėmiau, kad tai darysime drauge, mokysimės ir tyrinėsime.

👩‍🦰Mama: aš supratau, kad būti gera mama nereikia siekti, nes tokia jau esu. Labai dėkinga Joanai, kad ji ne per kaltę ar parodymus ko aš nedarau, kvietė ieškoti savo stiprybių, drąsino būti vaikui savo asmeniniu pavyzdžiu nesilygiuojant į kitus.

#DarnusNamai

#PozityviTevyste

#Vaikai