EnglishLithuanian

Kviečiame į Paramos grupę išsiskyrusiems asmenims

Kviečiame į Paramos grupę IŠSISKYRUSIEMS ASMENIMS!

Šiais laikais skyrybos yra žymiai dažnesnis reiškinys negu bet kada ankščiau.

Skyrybose procese galite jaustis vieniši. Vis dėlto tai yra tokia įprasta gyvenimiška patirtis, kurios metu patiriame daug skirtingų emocijų : sielvartą, pyktį ir liūdesį, taip pat laimę, džiaugsmą ir juoką.

Paramos grupėje Jūs sutiksite žmones išgyvenančius tą patį, išgirsite kitų istorijų, kurių metu gebėsite į savo situaciją pažvelgti kitaip. Turėsite galimybę išlaisvinti savo skausmingus išgyvenimus, atsiverti.

Nuo 2019 metų VšĮ „Darnūs namai“ vedamose savitarpio paramos grupes išsiskyrusiems ir kartu keliaujant šioje kelionėje patyrėme kaip labai skirtingas individualias situacijas ir krizės etapus kiekvienas veikia atskirai ir kaip grupė tai daro drauge. Ir tai kur kas efektyviau nei kiekvienam atskirai.

Kviečiame registruotis individualiam pokalbiui.

REGISTRACIJA

📞 867870558 darbo dienomis 9-15 val.

📨 paramaseimai@darnus-namai.lt

Pirmas grupės susitikimas 2023 m spalio 18 d. (pirmo susitikimo metu data gali būti derinama prie grupės dalyvių poreikio).

Asmenų skaičius yra ribotas.

Savitarpio paramos grupės vedančioji Diana Nefienė,

socialinė darbuotoja, psichoterapeutė-grupių analitikė.

Paslaugos Kauno rajono gyventojams nemokamos. Projektas „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ Nr. 07-007-P-0001 finansuojamas 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos „Europos socialinio fondo +“ ir 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos bendrojo finansavimo lėšomis.

Grupės dalyviai bus paprašyti užpildyti projekto dalyvio anketą.