EnglishLithuanian

KVIEČIAME į Tėvystės Įgūdžių Grupę Tėvus Auginančius Ikimokyklinio Amžiaus Vaikus

👪

Šių susitikimų metu tyrinėsime sunkumus, kurie kyla šeimose auginant ikimokyklinio amžiaus vaikus, o atliekant grupines ir individualias užduotis pažindinsimės su savimi: kokia/koks aš mama/tėtis, ką aš perėmiau iš savo tėvų, kur aš save nuvertinu ar esu per griežta/griežtas.

Dalinamės atsiliepimais iš praeitos grupės:

,, smagiai praleistas laikas, išmokimas kaip galima atpažinti žmogų/vaiką, pagal jo elgesį, įvertinti kuriuo raidos metu tėvai jau galimai kažką praleido, o gal net nežinodami padarė klaidą”

,,man buvo be galo naudinga suprasti ir priimti save, kad esu gera mama. Labai daug sužinojau, kaip elgtis tam tikrose situacijose. Ypač įdomu buvo sužinoti apie vaikų auginimo tarpsnius, ypatybes. Ir apie prieraišumą, nes aš pati perdėtai prisirišusi prie savo vaiko”

,,buvo gera išgirsti, kad ir aš galiu turėti savo poreikius ir pirmoje vietoje nebūtinai turi būti vaiko. Kad ir aš esu žmogus, kurio poreikiai svarbūs. Ir kad galėtum vaikui duoti, pats turi turėti ne tik išorinių, bet ir vidinių resursų”

,,šis laikas nebuvo lengvas plačiąja prasme, nes į visą tėvystę žvelgiau per save patį. Daug ką atpažinau iš savo vaikystės, pamačiau, kad dalį dalykų perkeliu ant savo vaikų. Buvo sveikas dušas. Jau keletą pratimų taikau”

Kviečiame registruotis individualiam pokalbiui.

REGISTRACIJA

📞 867870558 darbo dienomis 9-15 val.

📨 paramaseimai@darnus-namai.lt

Pirmas grupės susitikimas preliminariai 2023 m rugsėjo 11 d. Asmenų skaičius yra ribotas.

Grupės vedančioji JOANA CIRONKAITĖ yra ankstyvojo ugdymo programos Augu drąsiai autorė ir lektorė,

Sertifikuota neuroedukatorė,

Kvalifikuota dailės terapijos praktikė,

Lietuvos dailės terapijos asociacijos asocijuota narė,

„Pagalbos moterims linija” savanorė,

JOYMOVE džiaugsmo judesio terapijos metodo licencijuota praktikė,

4 vaikų mama,

Gerų emocijų dirbtuvės” emocinio pažinimo ir kūrybinės saviraiškos programos bendraautorė. 🌞

Paslaugos Kauno rajono gyventojams nemokamos. Projektas „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ Nr. 07-007-P-0001 finansuojamas 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos „Europos socialinio fondo +“ ir 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos bendrojo finansavimo lėšomis.

Grupės dalyviai bus paprašyti užpildyti projekto dalyvio anketą.