EnglishLithuanian

Mokymai specialistams,, Savivertės ugdymas pagal Virginia Satir”

Virginija Satir – humanistė, šeimos terapijos pradininkė savo darbe matydama šeimoje kylančias problemas didžiausią dėmesį skyrė ne vienam asmeniui, bet visai šeimai. Anot, jos „Jei padėsime gyti šeimai, padėsime gyti pasauliui“.

Visgi V. Satir skyrė didelį dėmesį ir kiekvienam šeimos nariui, bet pirmiausia jo/s savivertei, nes ji, anot jos, yra žmogaus pagrindas.

Satir tikėjo savivertės svarba žmogaus gyvenimui: „kai žvelgiu į save teigiamai ir vertinu, yra didelė tikimybė, kad galėsiu pasitikti gyvenimą iš orumo, sąžiningumo, stiprybės, meilės ir realybės pozicijų”.

Remdamiesi šia V.Satir vertybine nuostata kviečiame specialistus dirbančius šeimos, poros ar individo konsultavimo srity (socialinius darbuotojus, psichologus, edukologus ir kt.) į mokymus savivertės ugdymo tema.

Mokymų specialistams metu bandysime atsakyti į šiuo klausimus:

• Kas yra ir kas nėra savivertė?

• Ar galima išsiugdyti savivertę?

• Kaip galima ją ugdytis?

• Kaip bendrauti su žmogumi, kurio savivertė žema?

Mokymų metu kviesime tyrinėti savo savivertę ir dalinsimės būdais kaip ją keisti. Praktinių užsiėmimų metu ieškosime būdų kaip padėti kitam, kai jo/s savivertė yra žema.

Mokymai vyks balandžio 24-25 dienomis, Kaune Paramos šeimai centre „Darnūs namai“ (Savanorių pr.163). Mokymus ves: dr. T.Nijolė Liobikienė ir dr.Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė

Bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai. Mokymų kaina: 140 Eu.

Registracija į mokymus: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe9DEhZuiN…/viewform…

#VirginiaSatir

#Seima

#Saviverte

#MokymaiSpecialistams