EnglishLithuanian

Prasideda grupė paaugliams

KVIEČIAME TAVE

Prisijungti į grupę skirtą paaugliams „Įtampa – kaip ją išgyventi?”

Aplankiusi įtampa, gali apkartinti mūsų kasdienybę – ji veikia mūsų emocinę ir fizinę savijautą, neleidžia susikoncentruoti, apsunkina mokymąsi, santykius su kitais. Dėl to svarbu išmokti atpažinti ir atrasti metodus, padedančius tvarkytis su įtampa.

Jei šios temos aktualios ir tau – Tu nesi vienas. Prisijunk prie grupės, kurios metu taikant įvairias praktikas, žaidimus, dalinantis patirtimi mokysimės išgyventi įtampą ir ieškoti mums veikiančių metodų su ja tvarkytis. Grupė tau taps saugia erdve dalintis savo išgyvenimais ir atrasti tau tinkančias įveikos strategijas.

Kas gali dalyvauti? Tai 13-15 metų paaugliai.

Kada prasideda? Pirmas preliminarus grupės susitikimas Gėgužės 3 d. (Trečiadienis) 16 val 30min.

Grupės trukmė: 8 susitikimai.

Kviečiame registruotis individualiam pokalbiui.

REGISTRACIJA

867870558 darbo dienomis 9-15 val.

paramaseimai@darnus-namai.lt

Asmenų skaičius yra ribotas.

Grupę ves Deimantė Latvytė, emocine gerove besidominti, psichologijos magistrantė.

Deimantė Latvytė – 2015- 2019m LSMU universitete baigė psichologijos bakalaurą, 2020 – iki dabar studijuoja psichologijos magistrą VDU universitete.

Bakalauro metu aktyviai dalyvavo Lietuvos psichologų studentų asociacijos (LiPSA) veikloje. Veiklos metu prisidėjo prie „Mind the mind” projekto įgyvendinimo, kurio tikslas mažinti psichikos sutrikimų stigmatizacija moksleivių tarpe. Prisidėjo prie konferencijų bei renginių aktualiomis psichikos sveikatos temomis įgyvendinimo.

Pastaruosius 3 metus dirbo nevyriausybinėje organizacijoje „A.C.Patria”, kurioje buvo atsakinga už tarptautinių projektų įgyvendinimą, tarptautinių savanorių integraciją, savanorių grupių vedimą ir individualų lydėjimą.

Grupiniai susitikimai paaugliams yra nemokami, nes yra finansuojami ES socialinio fondo lėšomis pagal įgyvendinimo priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai”.

Grupės dalyviai bus paprašyti užpildyti projekto dalyvio anketą.